KONST / Litografier / Färglitografi 12191029
nr 1219 1029
Nisse Zetterberg
(1910-1986), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1981, numrerad 2/310. Motivet: 40x32 cm
Nisse Zetterberg, född 1910 i Stockholm, död 1986, svensk målare.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 november 2018
kl 18:01:20
26/11 17:17:41
26/11 17:18:08
Nisse Zetterberg
Läs mer om Nisse Zetterberg